فناوري چاپ ديجيتال
 
نويسندگان
جستجو
لینک دوستان
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 491
دیروز : 407
افراد آنلاین : 1
همه : 209678

چرا كارت‌ ويزيت ها مهم هستند؟

از آنجايي كه بيشتر كسب و امور به صورت ديجيتال انجام مي گردند احتمال دارد تصور كنيد كه كارت‌هاي ويزيت ديگر اهميت چنداني ندارند و تاثيرشان را از دست داده‌اند ; در حالي كه هنوز نيز يكي مهم‌ترين و تاثيرگذارترين ابزار تبليغات و بازاريابي به شمار ميايند . به دنبال دلايلي كه كارت‌ ويزيت ها هنوز نيز براي كسب و عمل شما با اهميت مي باشند مورد بررسي قرار ميگيرند .

 

هنوز نيز كارت‌ ويزيت ها از اهميت اكثري برخوردار مي‌باشند , چرا‌كه حافظه‌ي ما اصلاً تعريفي ندارد . وقتي كه در جلسات مربوط به كسب و عمل , اشخاصي را ملاقات ميكنيد , كارت ويزيتشان را از آن ها بگيريد . چه بسا مي توانيد يك يا اين كه دو جمله‌ اي را نيز پشت كارت بنويسيد تا نكات حياتي نشست را كه در ذهن داريد فراموش نكنيد . بخشي ي صحبتمان اين است كه بايستي ورژن اي فيزيكي از ارتباطاتي كه برقرار مي‌كنيد داشته باشيد تا بتوانيد از فن و تخصص متبوع فايده ببريد .

پباده سازي و چاپ كارت ويزيت

 

به اين ترتيب امروزه مثال كارت ويزيت هاي زيادي جهت به چنگ آوردن ايده مورد بررسي قرار ميگيرند .

يادتان باشد , زماني كه كارت ويزيتي را اخذ ميكنيد , مدام مي بايست آن را بررسي كرده و نظرتان را اعلام نمائيد .

 

ارائه كارت ويزيت به ديگر افراد

 business_card

كارت ويزيت , مسير را براي يافتن فرصت‌ها هموار مي‌سازد , كه‌اين فرصت‌ها ميتواند يك شغل تازه و خوب , يك همياري تجاري خوب و … را براي شما به ارمغان بياورد و يا اين كه خيلي بي آلايش خيس , سبب درآمدزايي كسب و كارتان شود .

فرض نمائيد كه عزمتان را جزم نموده ايد تا كسب و كارتان را به ديگرافراد بشناسانيد و مي خواهيد با ساخت رابطه موءثر كسب و كارتان را به خير برسانيد . يك دفعه , كسي را مي‌يابيد كه قادر است مشتري بالقوه تان باشد . چه عمل مي‌كنيد؟ خودتان را معرفي ميكنيد و كارتان را توضيح مي‌دهيد , البته در غايت بايستي داده ها تماس خويش را به وي بدهيد . در چنين موقعيتي يك كارت ويزيت سبب ساز صرفه جويي در طول مي گردد و به شما ظواهر حرفه‌اي تري ميدهد چون ديگر با يك خودكار كلنجار نمي‌رويد كه نشاني ايميلتان را روي يك ورقه بنويسيد و اين شم را منتقل ميكنيد كه توشه اولتان نيست و بارها اين عمل را انجام داده ايد .

 

جدا از اين‌كه اولي برخورد مهم‌ترين تأثيري است كه شما توليد مي‌كنيد و دوچندان اساسي است , كارت‌ ويزيت ها نيز مي‌توانند به شما امداد نمايند و به صورت واضح و مشخص و معلوم اطلاعاتتان را در اختيار ديگر افراد قرار دهند كه در حالتي كه چندي سپس اشخاص تصميم گرفتند از كالا و يا اين كه سرويس ها شما سود ببرند , يك مبداء فيزيكي در اختيارشان است كه قابليت و امكان دسترسي به شمارا سهل وآسان مي نمايد .

 

كارت ويزيت ها صورت ي كسب و فعاليت شمارا نمايش مي دهند , ارائه كارت ويزيت ياري مي نمايد كه كسب و فعاليت شما در ذهن آنان به ياد ماندني شود اگرچه ممكن است روز جاري به فرآورده يا اين كه سرويس ها شما نيازي نداشته باشند البته ممكن است هنگامي رسد كه نياز پيدا نمايند كه مي‌توانيد اميدوار باشيد به به جاي اينكه كارايي نمايند نام شركتتان را به خاطر بياورند و در وب شما‌را كاوش نمايند , به كارت ويزيت شما مراجعه كرده و تماس بگيرند .

كارت ويزيت شي فيزيكي است كه مشتري‌هاي بالقوه ميتوانند آن را مدام همراه خويش داشته باشند . از اين رو شما يا اين كه برندتان تنها يك نام نيستيد كه ابلاغ گرديد و به بيماري آلزايمر سپرده گرديد .

 

كارت‌ ويزيت ها هيچ گاه كاربرد خويش را از دست نداده‌اند . مدام دردسترس مي باشند و به دليل فقدان آنتن يا اين كه قطعي وب در گير خلل نمي شوند .

مزاياي به كار گيري از كارت ويزيت دو رو

كارت ويزيت را مي‌توان به انواع و طرح‌هاي گوناگوني ايجاد كرد ; ولي يكي ويژگي‌هاي مهم پباده سازي كارت ويزيت , يك رو يا اين كه دو رو بودن آن است . اگر چه اين روز ها قالب كارت ويزيت‌هاي پباده سازي شده به صورت دو رو است ; البته هنوز نيز عده‌اي ترجيح ميدهند كه كارت ويزيت را به‌صورت يك رو پباده سازي و چاپ نمايند ; انتخابي كه به‌جز در موردها مختص , انتخابي غلط خواهد بود . در‌اين مقاله مزاياي استعمال از كارت ويزيت دو رو ارائه شده شده‌است .

فضاي بيشتر براي درج داده ها بيشتر

 

با پباده سازي يك روي كارت ويزيت , دقيقا به به عبارتي مقدار اطراف كه مي‌توان در آن داده ها زياد مهمي را ارائه بخشيد ; به‌طور بي نقص از دست مي رود . پباده سازي كارت ويزيت به‌صورت دو رو اين زمان را آماده مي كند ; تا فضاي بيشتري براي درج داده ها واجب و تكميلي ساخت شود . فضايي كه مي‌توان آن را با داده ها مهمي از جمله داده ها تماس و جزئيات بيشتر در رابطه كسب‌وكار و تخصص‌هاي صاحب و مالك كارت كامل شدن كرد .

قابليت و امكان پباده سازي مينيمال‌تر

 

ارائه برخي از داده ها در پباده سازي كارت ويزيت مضاعف واجب است . براين اساس براي طراح فرق نمي كند كه كارت ويزيت يك رو يا اين كه دو رو باشد . درهرصورت مي بايست اطلاعاتي از قبيل ويژگي ها صاحب و مالك كارت , تخصص‌ها , حوزه ارائه سرويس ها , شماره گوشي تلفن , شماره فاكس , نشاني پست الكترونيكي و بقيه داده ها تماس در كارت ويزيت درج شود .

 

در‌اين حالت به كار گيري از كارت ويزيت يك رو , سبب ساز مي‌گردد فضايي محدود براي درج داده ها وجود داشته باشد . در سود فعاليت طراح براي گماردن اين داده ها در كنار يك‌ديگر به شكلي خوشگل و چشم‌نواز مضاعف ايراد است . اين در حالي است كه به كار گيري از كارت ويزيت دو رو ياري مينمايد تا طراح داده ها تكميلي را به پشت كارت ويزيت منتقل كرده ; و داده ها اساسي و واجب را روي كارت ويزيت درج نمايد . سود چنين قوانيني امكان پباده سازي كارت ويزيت به صورت مينيمال‌تر و به فعاليت بردن طراحي‌هاي ساده‌تر و به كارگيري از تايپوگرافي‌هاي جذاب‌ و بزرگ‌تر خواهد بود .

چشم شدن از دو سمت

 

كارت ويزيت از نوبت چاپ , مسير پرفراز و نشيبي را طي ميكند . اين كارت ممكن است تعدادي توشه دست‌به‌دست شود . ممكن است روي زمين بيفتد ; احتمالا تحت شيشه يك ميز عمل قرار بگيرد ; و يا اين كه در كيف منحصر به فرد كارت‌ها يا اين كه كيف پول فردي جا خوش نمايد . در كليه اين مورد ها در هرصورت يك روي كارت قابل تماشا است . كارت ويزيت دو رو اين مزيت معمولي را توليد مي كند ; كه در صورت تماشا كارت از هر سمتي , داده ها داراي ربط و قابل قبولي به مخاطب منتقل شود .

 

ممكن است اين مزيت , معمولي به حيث رسد ; ولي مي تواند زياد اثرگذار باشد . چشم شدن كارت ويزيت از دو سمت در مراودات تجاري هم قادر است يك برگ غالب باشد . حقيقت آن است كه ارائه كارت ويزيت به مخاطبان آداب خاصي دارااست . از جمله اين‌كه حتما مي بايست كارت طوري ارائه شود كه روي آن در نگاه بدون واسطه مخاطب قرار گيرد ; ولي در بخش اعظمي از مورد ها اين ترفند معمولي فراموش ميشود . درين حالت ارائه يك كارت ويزيت دو رو , تا حد متعددي اختلال را برطرف ميكند .

به‌صرفه‌تر بودن

 

كارت ويزيت دو رو به نسبت كارت ويزيت يك رو , از حيث اقتصادي هم به‌صرفه‌تر است . اگر‌چه در ديدگاه اوليه هزينه پباده سازي و ايجاد كارت ويزيت يك رو از مثال دو رو ارزان‌تر است ; ولي نبايد فراموش كرد كه خالي گذاشتن يك روي مقواي خريداري شده براي چاپ كارت ويزيت , از لحاظ اقتصادي منطقي نيست . چراكه هزينه‌هاي چاپ به نسبت هزينه‌هاي خريد ورقه و مقوا , دوچندان كمتر است .

 

در غايت سواي مواقعي كه طراح كارت ويزيت , هدفي يگانه و خلاقانه را دنبال مينمايد ; پباده سازي و ايجاد كارت ويزيت به صورت دو رو منطقي‌تر به حيث ميرسد .

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۴ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۲:۱۲ ] [ حسنعلي پايدار ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

خانه طراحان سام با مجهزترين دستگاه هاي چاپ ديجيتال و چاپ بنر در كشور آماده ارائه خدمات رساني در زمينه چاپ استيكر,فلكس,چاپ كارت ويزيت,چاپ روي پارچه,چاپ تراكت,چاپ بنر,كاتالوگ,برش ليزر,چاپ كاغذ ديواري,سازه نمايشگاهي و ديگر خدمات چاپ مستقيم مي باشد. شماره تماس : 02187700017
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب